پکیج آموزش تولید مایع ظرفشویی

برای اولین بار با ارائه ی یک پکیج آموزشی منحصر به فرد ، با بیانی ساده و روان ، تغییری اساسی در یادگیری و آموزش تولید مایع ظرفشویی به وجود آورده ایم .

این مجموعه شامل دفتری جامع و کامل است که به پیوست مواد اولیه آزمایشگاهی مرتبط در یک بسته بندی بسیار شکیل به همراه یک PH سنج ، راهکار تولید مایع ظرفشویی را با زبان شیرین پارسی به شما می آموزد .

  بنا را بر این گذاشته ایم که دارنده آن هیچ اطلاعی از فرآیند تولید ندارد و بایستی همه چیز را فرا گیرد و استادانه وارد بازار کار شود و بهترین ها را تولید نموده و کسب و کاری را راه اندازی نماید .

▚  در این مجموعه که حاصل سال ها کار و تلاش و همکاری با اساتید با تجربه است، علاوه بر ارائه فرمولاسیون و چگونگی ساخت و تولید انواع مایع ظرفشویی با توجه به ظرفیت بازار ، درباره مواد تشکیل دهنده آن به بیانی ساده ، تحقیق و برسی و واکاوی شده است تا تولیدکنندگان با آگاهی و اشراف کامل گام بردارند و محصولی درجه یک و با کیفیت به بازار عرضه کنند .

  علاوه بر نو آموزان و افراد آماتور و غیر حرفه ای ، تولیدکنندگان حرفه ای نیز با بهره گیری از آن به توانایی های تازه ای دست پیدا می کنند و همچنین مهندسین ، دانشجویان و فارغ التحصیلان شیمی و علاقه مندان به این حرفه ، بسیار از آن خواهند آموخت و اقبال نشان خواهند داد .

▚  سعی وافر داشته ایم تا با پرهیز از ادبیات پیچیده و سنگین با کلامی روشن به اصل مطلب بپردازیم و امیدواریم گامی ارزنده برای پیوند دانش آموختگان این رشته با مدیران کارخانه های بزرگ و کارگاه های کوچک برای همکاری و تفاهم بیشتر در جهت رشد و سرافرازی و بالندگی فرزندان این مرز و بوم باشد و حرکتی در مسیر کار و کارآفرینی در پرتو مهر یزدان پاک برای جویندگان آن ایجاد کند .

 

 آنچه در این دفتر آورده ایم :

۱- مواد اولیه و کاربرد آن ها را دقیقا برسی کرده ایم تا تولید کننده شناخت درست و کاملی از هر یک از آن ها داشته باشد ، در این مسیر ضمن توجه به اصول علمی به اصطلاحات بازار کاملا توجه کرده ایم تا پلی باشد بین دانش آموختگان و صاحبان تجربه با این هدف ارزنده که زمینه ساز یک همکاری مفید فراهم آید تا به یک زبان مشترک دست پیدا کنیم .

۲- فرمولاسیون بطور کامل و جامع آورده شده است و تلاش کرده ایم ، تولید کننده با اصول علمی آشنا شود و همچون مهندسی دانا نسبت به کار اشراف کامل داشته باشد .

۳- فرآیند تولید مطابق با آخرین دستاورد های علمی و تجربی همراه است .

۴- مشکلات و چالش های تولید مورد توجه قرار گرفته و برای رفع آن ها راهکار ارائه گردیده است .

۵- غلظت یکی از مهمترین پارامتر ها و چالش های تولید و مورد درخواست تولید کننده ، مصرف کننده و بازار است که به آن پرداخته شده است .

۶- آشنایی با دستگاه ها و تجهیزات تولید هم در بعد کارخانه ای و هم در بعد کارگاهی مورد توجه بوده است .

۷- تاکید کرده ایم که تولید مایع ظرفشویی نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده ای ندارد و هنر اصلی در چگونگی انجام آن است و تجهیزات گران قیمت هیچ نقشی در کیفیت مایع ظرفشویی ندارند.

۸- در مجموع با دستگاه ها و لوازم مورد نیاز و چگونگی کار با آنها آشنا می شوید .

۹- تلاش شده است که این کار با کمترین سرمایه به انجام برسد و نگاه و تاکید ما این بوده که تولید بایستی خودش را توسعه بدهد و به رشد بالا برساند به بیانی دیگر شارژ پول و سرمایه متضمن موفقیت نیست .

۱۰- یکی از مهمترین ویژگی های این پکیج که می توان از آن به عنوان عامل مهم و ارزنده نام برد . پشتیبانی مستمر توسط کارشناسان این شرکت است تا همه گام با شما باشیم .

۱۱- موضوع ph ، مهمترین مقوله در تولید مایع ظرفشویی است و می توان از آن به عنوان مهندسی کار نام برد . از این جهت سعی کامل شده که مفهوم ph و کاربرد آن در این حرفه بیان شود . لازم به ذکر است بی توجهی به مقوله ph یکی از عوامل تولید های بی کیفیت است که می تواند یکی از عوامل آسیب به پوست باشد و فهم و درک دقیق آن ، مخصوصا برای نوآموزان بسیار مهم است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تولید مایع ظرفشویی و سایر محصولات شوینده و بهداشتی از طریق تلفن های تماس و سایر راه های ارتباطی ، همکاران ما آماده ی هرگونه راهنمایی لازم هستند تا استارت کار با کمترین سرمایه و آگاهی کامل فراهم آید و با امکانات محدود توانایی یک برداشت نامحدود را داشته باشید .