فرمولاسیون و خطوط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی :

هیچ گنجی را باور نکنیم جز گنج گهر بار کوشش و تلاش

مصرف مواد آرایشی و بهداشتی مختص به قشر خاصی نیست . همه ی مردم دنیا از شاه و گدا می خواهند زیبا جلوه کنند و زیبا تر از آنچه هستند خود را بنمایانند و زیبایی های خود را جلوه دهند . از این رو امروزه میلیون ها دلار صرف خرید فرآورده های آرایشی و بهداشتی می شود و این تولید تبدیل به یک قول صنعتی گردیده است .  و به جرات می توان گفت سهم کشور ما در بازار جهانی بسیار ناچیز است .

تولید مواد آرایشی یک تخصص است و یک صنعت بسیار سودآور و علیرغم اینکه بسیاری از کارها سقف آن پر شده و افراد زیادی به آن رو آورده اند و اصطلاحا دست زیاد شده است ، جا برای تولیدکنندگان محصولات آرایشی بسیار زیاد است .

همتی بلند میخواهد ، کار ، تلاش ، برنامه ریزی دقیق و فکری زیبا تا تولید کننده ایرانی بتواند زیبایی را بیافریند و از این بازار بهره ی کافی را ببرد و نه تنها بازار ایران بلکه در بازار کشور های آسیا ی میانه ، ترکیه و دیگر همسایگان تاثیر گذار باشد .

و ما آماده ایم در این مسیر با شما همراه شویم و بهترین و کامل ترین فرمولاسیون ها را در اختیار شما قرار دهیم ، در مسیر تولید همراه با همکاران تحصیل کرده ، متخصص و با تجربه با شما باشیم و برای رسیدن به هدف و نیل به آرمان های بلند شما  کمترین هزینه را برای داشتن بالاترین کیفیت ها به کار بگیریم . با تجهیزاتی کم هزینه و ساده که از نبوغ و تفکر ایرانی سرچشمه گرفته باشد . کاری بزرگ را شروع کنیم تا به جایگاه اصلی خود در بازار جهانی دست یابیم و آوازه ی ما در گنبد دوار طنین انداز شود . و برند های معتبر جهانی را به نام ایرانی بخوانند .

و به تعبیر حضرت حافظ :

شکر شکن بشوند همه ی طوطیان هند   /   زین قند پارسی که به بنگاله می‌رود

 

لیست فرمولاسیون های محصولات آرایشی و بهداشتی :