فرمولاسیون و خط تولید مواد شوینده :

هیچ گنجی را باور نکنیم جز گنج گهر بار کوشش و تلاش

مردمان آریایی و ایرانی یکی از پاکیزه ترین و تمیز ترین مردمان دنیا هستند ، نه تنها پندار ، گفتار و کردار نیک را مقدس می شمرند که پاکیزگی را جزئی از ایمان می دانند . روزگاری بود که مردم برای شستن  ظرف هایشان از چوبک استفاده می کردند و لباس هایشان را با صابون های رختشویی سنتی می شستند و به جای شامپو ، با گل سر شور سرشان را می شستند و امروزه محصولات متنوع و برند های گوناگون جای آنها را گرفته اند و مصرف این محصولات نقشی پر رنگ در سبد خانواده ها دارد . از این رو تولید کنندگان بسیاری در جای جای این سرزمین به تولید محصولات شوینده و بهداشتی مبادرت کرده اند . و علیرغم  تعدد این کارخانجات به علت مصرف بالای آنها ، هنوز جای بسیاری از تولید کنندگان خالی است ، تولید کنندگانی که بایستی کیفیت و سلامت محصولات هدف آنها باشد .

پتانسیل بالای مصرف انواع مواد شوینده و تنوع محصولات آن از مایع ظرفشویی و مایع دستشویی گرفته تا انواع شامپو ها ، ژل ها ، شیشه پاک کن ، نرم کننده البسه ، جرم گیر ، وایتکس و پودر های لباسشویی و ظرفشویی ، یک کار بسیار پر درآمد را برای تولید کنندگان آن نوید می دهد .

همکاران متعهد ما آماده همه نوع همکاری برای راه اندازی خط تولید شوینده ها را هستند . کاربردی ترین فرمولاسیون های استاندارد و صنعتی با بهترین کیفیت بر اساس سلامت مصرف کننده و قیمت تمام شده قابل ارائه در بازار را معرفی می نمایند . تلاش شده است که با کمترین سرمایه بتوان با نیروی توکل و پشتکار اقدام به تاسیس واحد تولیدی قانونمند و توانمند نمایید .

گستردگی مواد شوینده و بهداشتی و تنوع بسیار زیاد آنها و سلایق گوناگون مصرف کنندگان در طیف های مختلف جامعه ، این امکان و پتانسیل را به تولید کننده می دهد تا با مدیریت تولید تعدد محصولات خود بتواند ، مشتری های فراوانی را با درآمد های مختلف جذب نمایند .

شرکت شیمی مهندسی شکوه پرواز پاژ این شرایط بسیار ارزنده را برای تولید کننده با ارائه اطلاعات به موقع و بهینه فراهم می آورد .

 
 
 
 
 
 
 

در گام های نخست نیازی به تجهیزات پیچیده و گران قیمت نداریم فراموش نکنیم دستگاه های متعدد و هزینه های زیاد ضامن کیفیت و سلامت محصولات نیست . چه اشکال دارد به جای خرید یک دستگاه پرکن گران قیمت از نیرو کار بومی در دسترس بهره ببریم و کار را ساده تر انجام دهیم تا بیکاری به کار گرفته شود و هزینه ای نابجا صرف نشود . و چه اشکالی دارد در گام های نخست از ظرفی کوچک برای تولید بهره  ببریم و اسیر یک پاتیل چند تنی نشویم . چه اشکال دارد در گام های نخست حتی میکسری خریداری نکنیم و از یک همزن دستی استفاده کنیم و از نیروی بازویمان کمک بگیریم . توجه داشته باشیم شوینده ها به علت ایجاد کف ، نیاز به یک میکسر پر قدرت ندارند . فراموش نکنیم که یک واحد تولیدی خودش باید خودش را شارژ کند ، خودش باید خودش را توسعه بدهد و در یک جمله    باید زاینده باشد .

به یاد داشته باشیم با پول زیاد هر کس می تواند مجموعه ای را راه اندازی کند ، هنرمند کسی است که با هزینه ای اندک شاهکاری بیآفریند . ما مخالف تجهیزات پیشرفته نیستیم . اما این تجهیزات باید از خود کار و از حاصل تلاش بدست آید . فراموش نکنیم همه ی کارخانه های بزرگ و معروف از همین جایی شروع کرده اند که شما ایستاده اید . گاها با دستانی کاملا خالی و توان اندک ولی با همتی بلند ...